Sklep internetowy nie sprzedaje sam z siebie, klienci muszą go jeszcze znaleźć...

Pozycjonowanie sklepu internetowego to praktycznie "must have"

Dlaczego sklep internetowy bez pozycjonowanie nie ma większego sensu?

Każdego dnia uruchamiane są nowe sklepy internetowe. Żeby Twój sklep zaczął przynosić zyski, klienci muszą go znaleźć w gąszczu konkurencyjnych ofert. Pozycjonowanie sklepów to najtańsza forma reklamy, która pozwala to osiągnąć. 

Pozycjonowanie sklepu internetowego...co to da?

Zwiększysz sprzedaż

Dzięki lepszej widoczności Twojego sklepu w internecie znacząco zwiększysz sprzedaż umieszczonym w nich produktów.

Stały dopływ zamówień

Skuteczne pozycjonowanie to niemal gwarancja stałego dopływu nowych zamówień dla twojego sklepu internetowego.

Niski koszt reklamy

Pozycjonowanie sklepów internetowych to najtańsza forma reklamy w internecie. Opłata za pozycjonowanie pozostaje stała przez bardzo długi czas, a zyski ze sklepu w tym czasie stale wzrastają.

Rozpoznawalność

Dobrze wypozycjonowany sklep internetowy staje się rozpoznawalny i chętnie polecany przez internautów. Co ma swoje przełożenie da zwiększenie liczby zamówień.

Efekt kuli śnieżnej

To jest główny cel pozycjonowania sklepu internetowego. O efekcie luli śnieżnej mówimy gdy w sklepie internetowym zakupów dokonują zarówno nowo pozyskani klienci jak i stali klienci.

Rozwój biznesu

Bez pozycjonowania sklepu internetowego, jego rozwój jest praktycznie niemożliwy. Korzystając z tej usługi, możesz być niemal pewien, że z biegiem czasu twój sklep będzie się rozwijał co raz bardziej dynamicznie.

Jak to robimy?

01.

Kompleksowy i szczegółowy
audyt sklepu internetowego

Zaczynamy od bardzo szczegółowego audytu sklepu. Sprawdzamy co można w nim poprawić by był bardziej przyjazny wyszukiwarkom internetowym i ich użytkownikom.

02.

Optymalizacja sklep internetowego

Dokonujemy optymalizacji sklepu internetowego pod kątem wyszukiwarek internetowych. Optymalizacji dokonujemy za każdym razem, gdy jest to niezbędne. 

03.

Pozycjonowanie i monitorowanie
nieograniczonej liczby fraz

Pozycjonowanie sklepu internetowego na kilka lub kilkanaście ogólnych fraz kluczowych to często za mało. Dlatego pozycjonujemy cały sklep internetowy, poprzez dziesiątki, a niekiedy setki fraz kluczowych.

04.

Codzienny monitoring widoczności

Codziennie monitorujemy jak nasze działania wpływają na widoczność Twojego sklepu internetowego w intrenecie, a także sklepy konkurencji. Dzięki temu możemy działać o wiele skuteczniej.

Zadbaj by Twój sklep przynosił zyski !

Zadzwoń lub wyślij nam zapytanie, i otrzymaj darmową wycenę pozycjonowania Twojego sklepu internetowego.