Strona internetowa, która nie, jest pozycjonowana jest niewidoczna, niemal dla każdego...

POzycjonowanie to podstawa

Internet nie ma granic, ludzie zaczęli poszukiwać w nim informacji na absolutnie każdy temat. Wykorzystaj to, docieraj każdego dnia, ze swoją ofertą do ogromnej liczby potencjalnych klientów.

Czym jest Pozycjonowanie stron internetowych ?

Pozycjonowanie stron to długofalowy proces, którego celem jest zwiększenie widoczności strony na konkretne frazy kluczowe, dzięki czemu odwiedza ją coraz więcej użytkowników poszukujących Twoich produktów i usług. W Promotion System zatrudniamy specjalistów SEO z najwyższej półki, dla których pozycjonowanie stron to nie tylko praca, ale także życiowa pasja. 

Korzyści i atuty Pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron internetowych niesie ze sobą wiele korzyści, dla naszych klientów. Poniżej przedstawiamy zaledwie kilka z nich.

W Promotion System o pozycjonowaniu mówimy, że strona internetowa to Twój nowy dom. Chcesz go pokazać znajomym, czyli Twoim potencjalnym klientom. Strona bez pozycjonowania to tak sami jakbyś zaprosił znajomych do nowego domu, ale nie podał im adresu.

Jeśli pozyskujesz klientów z Internetu, prowadzisz sklep internetowy, to pozycjonowanie jest koniecznością. Pozycjonowanie  pomaga dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów, zbudować rozpoznawalność Twojej marki, zapewnia stabilizację finansową twojej firmy i pozwala na myślenie o rozwoju biznesu w sposób długofalowy.  

Pozycjonowanie stron tworzy efekt kuli śnieżnej. Klienci, którzy dzisiaj trafili na Twoją stronę dzięki kampanii SEO, wrócą później po raz kolejny i kolejny, jako stali klienci. Będąc zadowolonymi z Twojej usługi lub produktów z pewnością poleci Twoja firmę znajomym tym fizycznym oraz tym z mediów społecznościowych. Oni także mogą stać się Twoimi stałymi klienta. Jednak by tak się stało, Twoja strona musi być widoczna w wyszukiwarce Google. Dlatego warto korzystać z usługi pozycjonowania.  
Poniżej pokazujemy na wykresie widoczności, jak działa pozycjonowanie stron internetowych. Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie strony jest kluczem do sukcesu praktycznie każdego biznesu ?

Dlaczego warto zlecić nam pozycjonowanie strony internetowej?

No właśnie! Dlaczego akurat masz zaufać Promotion System? To najważniejsze pytanie, na które chętnie odpowiemy…

01

Doświadczona kadra specjalistów SEO

To ile lat agencja jest na rynku, nie do końca świadczy o jej jakości. O jakości stanowi doświadczenie ich specjalistów. Agencja może być długo na rynku, ale zatrudniać niedoświadczonych pracowników. Średnie doświadczenie naszych specjalistów SEO przekracza 10 lat.  

02

Elastyczna oferta

Wiele agencji traktuje swoich klientów szablonowo. Wysyła im standardową ofertę, często całkowicie niedostosowaną do ich potrzeb. W Promotion System do każdego podchodzimy indywidualnie. Zaczynamy od wysłuchania i przeanalizowania potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dopiero wówczas przygotowujemy ofertę skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości. SEO to działania długofalowe, dlatego już teraz myślimy o tym byś przez cały czas trwania współpracy, nasi klienci mieli poczucie, że otrzymują to czego oczekują. Jesteśmy elastyczni i zdajemy sobie możliwość, że w życiu różnie, dlatego bez problemu możesz negocjować umowę. 

03

Prosta i uczciwa umowa

Jesteśmy pewni swoich umiejętności i tego, że współpraca z nami to świetne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Dlatego w naszych umowach nie stosujemy żadnych kruczków. Umowa jest zawierana zawsze na czas określony, z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Pisana prostym językiem, chroni zarówno nas jak i naszych klientów.

04

Odpowiednie portfolio

Duże i znane marki ładnie wyglądają w portfolio, ale nie stanowią one o sile agencji. Patrz czy w portfolio są mniejsze firmy. To stanowią o skuteczności firmy. Bo o wiele trudniej jest wykonać zadanie przy ograniczonym budżecie, jaki zazwyczaj mają mniejsze firmy. Promotion System specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. 

Co ferujemy w ramach pozycjonowania stron?

01.

Kompleksowy audyt seo Twojej strony internetowej

Od tego zaczynamy. Sprawdzamy kod strony, jej treści, dostosowanie do urządzeń mobilnych, prędkość działania oraz dostosowanie użytkownika czyli tzw. UX/UI

02.

Wybór najbardziej efektywnych fraz kluczowych

Dobieramy do pozycjonowania tylko takie frazy, które faktycznie są wyszukiwane, a więc mogą przynieść wymierne korzyści naszym klientom.

03.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

W ramach współpracy dokonujemy optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, w taki sposób, by była przez nie wyświetlana  jak najwyżej.

04.

Stały monitoring pozycji

Monitorujemy przez okrągłą dobę pozycje fraz, na które pozycjonujemy stronę internetową. Raz w miesiącu otrzymasz od nas raport, dzięki czemu będziesz widzieć postępy naszych prac.

05.

Link bulding

Pozycja strony w wyszukiwarce jest w dużej mierze zależna od linków jakie prowadzą do naszej strony z Internetu. Pozyskujemy dla naszych klientów wysokiej jakości linki z miejsc gdzie znajdują się ich potencjalni klienci. 

06.

Opieka dedykowanego specjalisty SEO

Przez cały czas trwania współpracy oferujemy opiekę dedykowanego specjalisty SEO. Dzięki temu współpraca przebiega sprawnie.

07.

Opracowanie treści pod seo

Pozycjonowanie stron, to przede wszystkim wysokiej jakości treści związane z Twoją firmą i jej ofertą. Zapewniamy ich stały dopływ, nie musisz się o nic martwić. 

08.

Monitoring backlinków

Monitorujemy jakie linki prowadzą do strony naszych klientów. Sprawdzając, czy profil linków wiodących do Twojej strony jest optymalny. 

Poproś o bezpłatna wycenę
pozycjonowanie Twojej strony

Wystarczy do nas zadzwonić lub  napisać, by otrzymać całkowicie niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu.