Ekspresowo zwiększ swoją sprzedaż !!!

Kapanie AdWords

Jak to robimy?

Specjaliści Promotion System, zajmujący się kampaniami Google Ads dla naszych klientów, mają za zadanie osiągnięcie wyznaczonego. Starają się przy tym zmaksymalizować zyski naszych klientów.  Aby prowadzone przez nas kampanie, dawały wymierne korzyści połączyliśmy wieloletnie. doświadczenie naszych specjalistów oraz najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu nauczania maszynowego. Dzięki temu połączeniu, pracujemy nad skutecznością Twojej kampanii praktycznie 7 dni w tygodniu prze pełną dobę.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

W ramach kampanii Google Ads wykonujemy...

Dalczego warto?

Zalety Google Ads

Google Ads czyli wcześniejsze Google AdWords to bardzo efektywny kanał pozyskiwania klientów. W połączeniu ze skutecznym pozycjonowaniu, mamy do czynienia z prawdziwą maszyną do generowania sprzedaży.

Reklamy Google Ads są umiejscowione nad organicznymi wynikami wyszukiwania, dzięki czemu są one widoczne dla każdego. Dodatkowo wyszukiwarka Google jest w Polsce praktycznie monopolistą. Korzysta z niej 95% użytkowników. To ogromna liczba potencjalnych klientów, do których możesz dotrzeć.

Google Ads (AdWords) można uruchomić niemal natychmiast, a wprowadzone zmiany,  w już uruchomionej kampanii, są widoczne w ciągu kilku chwil. Dzięki temu możesz sterować kampanią uwzględniając czynniki mające wpływ na sprzedaż Twoich produktów i usług, np. godzina, pogoda, obłożenie Twoich pracowników.

Google AdWords to jedna z nielicznych form reklamy w internacie, która jest tak elastyczna budżetowo. W zależności od potrzeb Twojego biznesu możesz określić budżet na kilkadziesiąt lub kilka tysięcy złotych. Wszystko zależy od Ciebie.

Skuteczność kampanii Google AdWords nie jest przypadkowa. Skuteczność ta to wynik świetnego targowania, poczynając od lokalizacji, wieku i płci, aż do wyświetlania reklam, użytkownikom, którzy już odwiedzili Twoją stronę internetową

Największą zaletą Google Ads jest bardzo szczegółowa analityka. Dzięki niej można szybko podejmować odpowiednie decyzje.